Nasza firma zajmuje się odkupem samochodów używanych od osób prywatnych oraz firm. Wypłacamy gotówkę od ręki - natychmiast bez zbędnych formalności. Kupujemy samochody wyprodukowane po 2000 roku.
Zachęcamy do częstego sprawdzania oferty naszego salonu samochodowego. Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży ratalnej na bardzo dogodnych warunkach w uproszczonej procedurze.

Chcesz sprzedać auto?

wstaw na nasz plac - bezpłatnie!
jak się nie sprzeda - odbierasz i nic nie płacisz!
lub sprzedaj od ręki i odbierz gotówkę nawet dziś - skup aut : tu

NASZ FILM PROMUJĄCY AUTOSALON CAMIL

Od 1994 roku Auto Salon Camil sprzedaje i skupuje używane samochody. Nasze doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz tysiące zadowolonych klientów sprawiają, że jesteśmy liderem na opolskim rynku używanych pojazdów

Oferowane przez nas pojazdy są zarejestrowane w Polsce przygotowane do jazdy: posiadają ważny przegląd techniczny.

Sprzedaż samochodów

Auto Salon Camil to gwarancja zakupu pewnego i sprawdzonego samochodu. Zapewniamy nie tylko gwarancję dobrego stanu technicznego, ale i również gwarancję legalności. Nasze samochody przed sprzedażą są bardzo dokładnie sprawdzane pod kątem ich przeszłości. Sprawdź nasze samochody.

Skup Aut za gotówkę.

Skup Samochodów - działamy na terenie całego kraju. Oferujemy najwyższe ceny za samochody, tym samym płacimy za pojazdy oraz razu gotówką do ręki lub przelewem na konto. Skupujemy pojazdy wyprodukowane po 2000 roku.
Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Opinie naszych klientów:

Bardzo potrzebowałem pieniędzy, więc chciałem szybko sprzedać samochód. Skup Aut Camil był jednym miejscem, gdzie za mojego kilkuletniego Opla nie tylko zaoferowano mi uczciwe pieniądze ale też wypłacono je od ręki. Gorąco polecam!
~~Wojciech Oczkowski
Wspominam to miejsce z sentymentem, to tu kupiłem swoje pierwsze auto. Sluzylo mi jeszcze prawie 10 lat – mimo ze używane, to było w swietnym stanie, a przede wszystkim byłem w stanie za nie zaplacic ze swojego studenckiego budżetu.
~~Piotr Warkocz
Bardzo polecam Skup Aut Camil. To miejsce wyróżniają nie tylko szeroki wybór samochodów w naprawdę atrakcyjnych cenach, ale też przemili i zaangażowani w obsługę klienta pracownicy, którzy są prawdziwymi profesjonalistami i są w stanie doradzić.
~~Leszek Melnarowicz

Partnerzy:

Współpraca i finansowanie: